ВІД ОКУПАЦІЇ ДО ВИЗВОЛЕННЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

26 березня ми відзначали 77 річницю визволення Кам’янця-Подільського від фашистських поневолювачів.

З метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні, напередодні в Центральній міській бібліотеці ім. К.Солухи проведено День краєзнавства «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення», присвячений визволенню Кам’янця-Подільського від нацистських військ. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. На заході науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ірина Лехіцька виступила з презентаційним матеріалом «Визволення Кам’янця-Подільського».

Також до уваги присутніх відділом краєзнавства представлена книжково-ілюстративна виставка «За мирне небо Кам’янеччини». Створена експозиція є даниною шани та поваги воїнам-визволителям нашого міста.

Ми віримо, що українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу нашого краю.

Тетяна ДУТЧЕНКО, провідний бібліотекар ЦБ ім. К.Солухи.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар