Троянда – як кохання, може завдати болю, якщо не вмієш її узяти

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Цим поетичним рядком Ліна Костенко точно визначила неоднозначність і вразливість цього високого почуття – кохання. Тож напередодні Дня закоханих ми вирішили поговорити про це почуття з мешканцями нашого міста, поставивши їм два запитання:
1) Що таке кохання?
2) Як зберегти шлюб? (Що лежить в основі міцного шлюбу?)

Олеся, 21рік, неодружена
– Кохання – це щось сокровенне і таємне!
Якщо люди різні, то шлюб вже заздалегідь приречений. Це лише справа часу. Тому потрібно шукати саме «свою» половинку і переконатись у цьому на всі 100%.
Сергій, 30 років, одружений
– Кохання – це вибір і рішення бути разом. І якщо зійшлись, то мають завжди йти на компроміс. Щоб зміцнити шлюб, треба просто берегти один одного і не відпускати!
Олег, 22 роки, неодружений
– Кохання – це почуття однієї людини до іншої, а міцний шлюб – це дбайливе ставлення одне до одного.
Наталія, 49 років, заміжня
– Кохання – це феромони, хімія. Коли щось там «замкнуло». І навіть справа зовсім не в зовнішності, бо можна закохатись у непривабливу зовні людину. І тільки в процесі спілкування розумієш, що це твоє…
А щоб зберегти шлюб, потрібна взаємоповага. А ще слід не звинувачувати один одного і не ображати.
Надія, 59 років, заміжня
– Кохання – це довіра, повага та взаєморозуміння. Аби шлюб був міцний, потрібно завжди шукати компроміс, вміти поступатися один одному, не тікати від проблем, конфліктів. Щоб зберегти шлюб, варто уміти знаходити вихід з будь-якої ситуації разом.
Аня, 21 рік, заміжня
– Кохання – це вибір, віддача себе. У шлюбі головне вірити в себе і вірити в партнера, а ще вірити в Бога. Тоді все буде гаразд.
Олександр, 48 років, одружений
– Кохання – це коли хочеться проводити час разом, коли цінуєш кожну хвилину. І навіть вимушена розлука справжнє кохання тільки зміцнить. У шлюбі, вважаю потрібно робити все разом: веселитися, плакати, працювати і відпочивати. Тоді буде все добре.
Таня, 37 років, заміжня (18 років у шлюбі)
– Кохання – це взаємоповага, любов та взаємопідтримка, а основа міцного шлюбу – довіра. Немає довіри – не буде шлюбу.
Ярослав, 9 років
– Кохання – це коли людина подобається іншій людині, і тоді вони закохуються і ходять разом.
Артем, 8 років
– Кохання – це любов між чоловіком і дружиною, а не між мамою і сином. Це коли вони цілуються, обіймаються і розмовляють.
Станіслав, 39 років
– Кохання між чоловіком і жінкою це прояв вселенської любові. Для збереження цього почуття потрібні взаємоповага, здатність йти на компроміси і допомагати один одному в складних ситуаціях. Щоб шлюб був щасливий, бажано мати спільні інтереси та погляди.
Лариса Петрівна, 75 років
– Кохання – це найдовершеніше почуття, а міцність шлюбу надають взаємоповага, єдність думок і бажань. Подружжю необхідно йти в одному напрямку.
P.S. На моє запитання про кохання чоловік середнього віку коротко відрізав, пришвидшуючи ходу: «Я цим не займаюсь!». Якщо чесно – мені його жаль.

Денис Ганчук.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар