Спроба №2, або Ці очі навпроти…

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Всупереч фактам, не можу, ні, не хочу повірити в те, що серед наших численних читачів не знайшлося доброї душі, яка б захотіла оточити своєю турботою та ощасливити Боже створіння, що залишилося без даху над головою. Йдеться про публікацію «Чорна красуня принесе вам щастя» в «Краї Кам’янецькому» від 20 травня. У ній ми намагалися прилаштувати в люблячу родину бездомну кицю, з якою недобре пожартувала доля. На жаль, на наше прохання взяти тварину в добрі руки не відгукнувся ніхто. Уявіть, не було жодного дзвінка… Я дуже здивована, бо після попереднього матеріалу про редакційного кота Васька мій телефон не змовкав зо три тижні поспіль і я відмовила близько півсотні людей, які бажали «всиновити» нашого пухнастика.

Щоправда, я всіляко намагаюся знайти пояснення такому факту: напевне, світлина виявилася не дуже вдалою — кицька не хотіла фотографуватися й весь час відверталася від об’єктива. До того ж, у людей зараз маса власних справ — городи, робота, улюблені серіали, серед яких невеличку публікацію та ще й про якусь там кицьку можна й не помітити. Не до того зараз. Проте я все одно вірю в вас, мої земляки. І не покину розпочатої справи на півдорозі, не припиню шукати НАШУ людину. Робитиму спроби №2, 3 і т.д. — якщо буде потрібно.

Попри все, сподіваюся на чуйне серце й щиру душу кам’янчан. Бо не можна без жалю дивитися щодня, повертаючись додому, на нещасну тваринку, яка завжди йде до людей, муркотить і ластиться до всіх і кожного. Заглядає в очі, намагається знайти собі господаря… Та не щастить їй. З під’їзду, де киця знайшла собі прихисток, її відігнали, вже й боїться туди заходити. Тож у дощ ховається просто під чиїмось балконом. Тут же, на відкритому місці, й ночує. Добрі мешканці дому її підгодовують, хто чим може, а недобрі, самі розумієте, — хто нагримає, а хто й ногою чи каменюкою поцілить. А вона все одно до людей тягнеться…

Тож знову звертаюся до небайдужих людей. Відгукніться на моє прохання й візьміть до себе цю симпатюлю. Подивіться в її очі й нехай ваше серце розтане. Якщо ви подаруєте нашій кицюні прихисток і турботу, вона віддячить за це сторицею. Ви ж зробите добру справу перед Богом. Я в свою чергу постараюся доставити тваринку до вас додому, якщо ви самі не в змозі цього зробити. За необхідності допоможу фінансово зі стерилізацією. Від вас потрібні лише любов і турбота, а щастя й тепло від чарівної муркотулі вам будуть забезпечені.

Звертайтеся: 9-10-53 (9.00-16.30 у робочі дні), 096-81-81-124 (у будь-який час).

Наталя КАМІНСЬКА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар