ПАМ’ЯТКИ ПРИРОДИ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Щороку у квітні ми відзначаємо два екологічні свята – це День довкілля – національне екологічне свято, яке проходить щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року, та Міжнародний день Матері-Землі, який відзначається, починаючи з 2010 року, щорічно 22 квітня.

Головна мета цих свят – спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля як планети Земля в цілому, так і до екосистеми рідного краю зокрема.

З нагоди та задля екологічної освіти підростаючого покоління у центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи було проведено День краєзнавства «Пам’ятки природи Кам’янеччини» спільно з НПП «Подільські Товтри». Спеціалісти Національного природного парку презентували природні чудеса нашого краю для учнів фахового медичного коледжу. Користувачі здійснили віртуальну подорож визначними місцями Поділля, побачили чудеса та пам’ятки, які природа створила мільйони років тому на нашій землі та яких не зустрінеш більше ніде у світі.

Значним інтересом у відвідувачів користувалася книжкова виставка, на якій представлені інформаційні документи відділу краєзнавства, а також з фондів Національного природного парку. На полицях презентовано матеріали про мальовничі каньйони та кам’яні чудеса природи Кам’янеччини.

Дива природи не тільки зачаровують, а й підводять до думки про збереження навколишнього середовища рідного краю. Ми з вами живемо на дивовижно красивій землі! Для того, аби побачити щось неймовірне, не обов’язково їхати кудись далеко. Тож насолоджуйтесь унікальними природними пам’ятками, які розташувались зовсім поряд!

Оксана МЕЛЬНИК, провідний бібліотекар Центральної бібліотеки ім.К.Солухи.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар