НЕЗГАСИМА ПАМ’ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів
Сумні звістки з війни продовжують надходити на Кам’янеччину. Цього разу про загибель у Дніпрі 24-річного бійця стрілецького батальйону Національної гвардії України Вадима МАРУНЧАКА.
Його кар’єра лише розпочиналася. Закінчивши відділення правознавства в коледжі ПДАТУ, продовжив навчання у Хмельницькому університеті управління та права. А ще оволодівав професією поліцейського.
Вадим був дуже відповідальною, серйозною, ведучою здоровий спосіб життя людиною, отож під час проходження строкової служби прийняв важливе для себе рішення щодо підписання контракту з ЗСУ.
Родина Вадима Марунчака виховала гідного громадянина, справжнього патріота, котрому була небайдужа доля рідної держави.
Тож і громада, однокурсники, друзі, всі, хто знав цього хлопця, висловлюють глибокі, щирі співчуття матері Вадима Олені Володимирівні, батьку Володимиру Миколайовичу, брату, рідним.
Героя поховано в селі Калачківці – там, де спочивають вічним сном прабабуся Вадима (у минулому голова сільради), дідусь (учасник Другої світової війни) та інші близькі загиблому родичі.
Хай пам’ять про тих, хто поклав своє життя на вівтар свободи, незалежності, ніколи не згасає, бо доки вона живе, триватиме й життя нинішнього й майбутнього поколінь.
Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар