НЕ ЗАБУЛИ І ПРО ЧОТИРИЛАПИХ ДРУЗІВ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Вкотре після початку повномасштабної україно-російської війни до Кам’янця-Подільського надходить гуманітарна допомога від наших польських друзів. Цього разу кам’янчанам передали корм для собак. Гуманітарку у неділю, 29 травня, разом зі своїми друзями і побратимами привіз багаторазовий чемпіон світу з перегонів на собачих упряжках, волонтер, поляк Ігор Трач. На Кам’янеччині його зустрічали представники громадської організації Науково-технічний центр «Подільський біорегіон», яка теж після початку війни займається благодійністю, Юрій Пастух і Микола Желавський.

Вантаж від відомого польського виробника елітного корму для тварин фірми «Dolina Noteci» передали нашим міським волонтерам Галині Антіповій та Орисі Вишневській, які опікуються бездомними тваринами, а також кінологічному центру військових саперів. Для військових та їхніх чотирилапих підопічних така допомога точно не буде зайвою. Проте добра їжа це також не остання передумова для того, щоб виростити гарного собаку-сапера. Тим більше, що наші польські друзі привезли не тільки корм, але й різноманітні засоби догляду за тваринами.

Як розповів нам Ігор Трач (він займається не тільки гуманітарною допомогою для тварин, а й постачає паливо та різне оснащення для військових), разом зі своїми побратимами і за сприяння українських волонтерів він доставив близько 100 тонн допомоги. Водночас із небайдужими українцями з небезпечних місць нашої країни вдалося вивезти до Польщі близько 300 собак і котів та сотню наших громадян – жінок і дітей.

На Кам’янеччині мандрівка польських благодійників не завершилася, вони поїхали роздавати допомогу тваринам до Одеси.

Не пасуть задніх і волонтери з ГО НТЦ «Подільський біорегіон», які взяли шефство над психоневрологічним диспансером з міста Ізюм, який наразі евакуйовано в село Голозубинці Дунаєвецької міської громади. Тут вони за допомогою благодійників і волонтерів забезпечили нормальні умови для закладу, який переїхав в приміщення колишньої протитуберкульозної лікарні. Як розповів голова організації Юрій Пастух, фактично переїхали в голі стіни. Облаштувати приміщення допоміг гуманітарний вантаж з Ізраїлю. А це – 5 фур, забитих необхідними речами, продуктами, гігієнічними наборами тощо. Звісно, допомога дісталася не тільки диспансеру, але й багатьом медичним закладам нашого міста та району, а ще внутрішньо переміщеним особам.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар