ЛЮДИ ЗІ СТАЛІ, АБО МІСЦЕ СМЕРТІ І ЖИТТЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У Кам’янці-Подільському на площі Польський ринок біля Ратуші 7 липня відбулась фотовиставка, присвячена захисникам «Азовсталі». На світлинах воїнів, які боронили Маріуполь, зображені моменти їхнього повсякденного життя на заводі.

Організаторами виставки стала асоціація родин захисників «Азовсталі».

“Наша мета – привернути увагу і українців, і міжнародних організацій до проблеми “Азовсталі”. Наші хлопці зараз в полоні, тому ми маємо про це усюди кричати і їм допомагати, аби якомога швидше їх звідти дістати”, – каже одна з організаторок, дружина полоненого бійця полку «Азов» Лілія Ступіна.

Із представлених фоторобіт половину світлин надали родичі захисників, інші – зроблені прес-кореспондентом полку «Азов» Орестом, який теж зараз у російському полоні.

Також для такої події випускники Львівської академії мистецтв презентували дві скульптури: «Світло переможе темряву. Азовсталь» і «Крик Маріуполя». А в центрі серед фотографій привертав увагу червоно-чорний прапор з написом «Маріуполь – це Україна». Його подарували тернопільські діти.

Якщо ж хтось хотів допомогти фінансово, то на виставці можна було придбати футболки і шопери з мерчем. «Усі гроші, – розповіла Лілія, – підуть на реабілітацію захисників «Азовсталі» після їхнього повернення з полону.

Варто зазначити, що виставка вже побувала у Львові, Тернополі, Івано-Франківську і навіть в польському місті Краків, наступного дня ці роботи презентували у Хмельницькому. За словами організаторки, цей тур містами України і Польщі лише початок, і після деякої перерви фотовиставка продовжить свої мандри.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар