КОЛИ Є РОЗУМІННЯ Й СПІВПРАЦЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Нещодавно до Орининської сільської ради завітали менеджер із соціальних питань агрохолдингу «Агропросперіс» Тетяна Тітова і директор його структурного підрозділу ТОВ «Промінь Галичина» Олександр Борейко. Гості прибули в новостворену громаду не з порожніми руками. Так, у рамках угоди про соціальне партнерство вони подарували для потреб сільської ради обладнання: мотокоси, бензопили, висоторіз, мастила та комплектуючі деталі до них – всього товарів на майже 90 тисяч гривень.

Аграрії висловили сподівання, що подаровані ними технічні засоби дійсно принесуть користь та стануть у нагоді для місцевих жителів. Вони розуміють і знають, чого потребує і чим нині дихає подільське село, адже свою господарську діяльність провадять на Кам’янеччині не один рік. Тому й відгукуються на добрі справи, вносячи свою лепту у відродження населених пунктів, де орендують землі.

Про те, що подарунок виявився на часі, зазначив і начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального гасподарства Орининської сільської ради Валер’ян Мокрицький.

– Цей реманент для нас вкрай необхідний та неабияка підмога для місцевого комунального підприємства, бо дасть змогу задіяти його під час прибирання та впорядкування сіл нашої громади, наведення порядку в парках, на вулицях, сільських кладовищах, шкільних подвір’ях тощо.
За словами голови Орининської сільської ради Івана Романчука, ТОВ «Промінь Галичина» є одним із кращих орендаторів на теренах громади. «Самотужки, без участі підприємств нам навряд чи вдалося б належним чином дбати про благоустрій сіл, розвивати інфраструктуру. У ТОВ «Промінь Галичина» орендні ставки одні з найвищих на Кам’янеччині, вони вчасно сплачують податки, розраховуються з пайовиками, не забувають про соціальні угоди і благодійність, – каже Іван Михайлович. – Гарні партнерські стосунки у нас склалися і з філією «Кам’янець-Подільська ТОВ СП «НІБУЛОН», яку очолює депутат Кам’янець-Подільської райради Сергій Богачик, СТОВ «Гарант», де керівником Олег Комарніцький, іншими господарствами, які вміють гарно господарювати і дбають про благо місцевих жителів.

І хоча сільська рада пропонує всім сільгоспвиробникам, які орендують земельні частки (паї) на території громади, укласти соціальну угоду, аби узаконити відносини, на превеликий жаль, є й такі, хто цим нехтує. Крім того, деякі господарники не квапляться із виплатою орендної плати за ту ж землю чи громадські будівлі, які захопили. Вони не поважають ні громаду, ні людей, які тут живуть. Тож ми змушені будемо звертатися у відповідні інстанції, щоб притягнути таких ділків до відповідальності та апелюватимемо до мешканців сіл розірвати з такими горе-орендарями угоди».

Водночас сільський голова від імені жителів громади щиро подякував за вагому допомогу представникам ТОВ «Промінь Галичина» та корпорації «Агропосперіс» і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, інвестицію бізнесу у розвиток сіл, зокрема соціальної сфери, та покращення добробуту кожного жителя громади.

Тим більше, що під час передачі реманенту Тетяна Тітова наголосила, що це лише початок співпраці з новоствореною громадою. «Подібні заходи стануть регулярними, – пообіцяла менеджерка. – Прагнемо, аби допомога ця була конкретною і справді потрібною. Адже агрохолдинг зацікавлений, щоб села, де ми провадимо бізнес, процвітали, а родини були щасливими та заможними».

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар