ДО ОСТАННЬОГО ПОДИХУ БУВ ВІРНИЙ ПРИСЯЗІ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Максим КАЛАШНІКОВ був найстаршим у своїй багатодітній родині, тож хоча й навчався на автокранівника в ДНЗ «Подільський центр ПТО», займався підробітками, пояснюючи, що треба ще молодших ставити на ноги. Мамі з бабусею (тата не було) важко, як він уважав, забезпечувати сім’ю.

ак що відповідальність й надійність сформувалися у хлопця досить рано. Якщо йому щось доручали, то, за словами майстра виробничого навчання Бориса Васильовича, «падав і виконував завжди на совість». Тож не дивно, що пізніше, підписавши контракт із ЗСУ, Максим ретельно і старанно оволодівав професією військовика, отримавши звання молодшого сержанта.

Відразу після закінчення ДНЗ «Подільський центр ПТО» у 2017 році проходив службу за контрактом в лавах військової частини А3479 Збройних Сил України. За час служби брав участь в АТО та ООС. Під час повномасштабного вторгнення російської нечисті без зволікань став на захист Батьківщини.

«Максим був мужнім воїном, вірним побратимом, готовим завжди прийти на допомогу, – кажуть у військовій частині, де ніс службу наш герой. – Але в запеклому бою з рашистськими загарбниками 13 березня 2023 року між населеними пунктами Орєхово-Василівка та Міньківка Бахмутського району Донецької області Максим отримав важке поранення, яке, на превеликий жаль, виявилось несумісне з життям…

До останнього подиху був вірний присязі та українському народу. Він був добрим товаришем, гарним сином, чудовим братом та люблячим чоловіком.

Важко підібрати слова втіхи, неможливо вгамувати біль від непоправної втрати. Низько схиляємо голови в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю нашого військовослужбовця та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Захисника України».

Пам’ятаймо кожну хвилину, кому ми завдячуємо за своє життя і свободу! Йому було всього 25. Ще б жити і жити…

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар