ЧЕРГОВИЙ ФАЛЬСТАРТ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Кам’янець-Подільський і надалі залишається без річного бюджету. Анонсована на 10 лютого чергова 18 сесія Кам’янець-Подільської міської ради уже за традицією цього 8 скликання так і не розпочалася. Здавалося, і депутатів зареєструвалося достатньо, але коли дійшло до голосування, щоб розпочати засідання, забракло голосів. З першої спроби на табло висвітилось 12 з 20 необхідних, з другої – 13.

Позицію депутатського об’єднання «Ми кам’янчани» і частини депутатів з фракції «Слуга народу», які не дали свої голоси, пояснив Сергій Ведерніков. За його словами, міський голова Михайло Посітко не вміє налагодити діалог з опозицією, не чує їхніх вимог, зокрема не ставить на порядок денний питання, які пропонують депутати від опозиції. На що міський голова відповів, що на порядку денному цієї сесії всі питання, які в компетенції міських обранців. Інша ж частина питань, які хоче побачити опозиція, або вже розглядались і не пройшли, або можуть вноситись тільки міським головою.

Після двох невдалих спроб міський голова закрив зібрання, заявивши, що рада недієздатна, і чим швидше Верховна Рада України її розпустить, тим краще для міста. Також закликав голів фракцій знову зібратися на погоджувальну раду. Як стало відомо, напередодні її так і не вдалося провести. У зриві зібрання прихильники міського голови і опозиція звинувачують один одного.

Коли зустрінуться голови фракцій з міським головою і коли буде нова спроба розпочати 18 сесію, невідомо.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар