У Кам’янці-Подільському готуватимуть робітників найвищого класу

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

І знову ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» зустрічає гостей зі всієї України – Волині, Донеччини, Харкова і Львова, Полтави і Тернопілля, які з’їхалися на дводенну Всеукраїнську нараду керівників навчальних закладів та установ профтехнічної освіти, щоб взяти участь в обговоренні проекту Henkel Academy, адже сьогодні надзвичайно актуальною стає проблема підготовки робітничих кадрів найвищого класу. Як висловилися представники влади області – голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова облради Михайло Загородний, ПТНЗ мають бути кузнею кадрів не для зарубіжжя, а заради процвітання економіки України. А новітні технології будівельної компанії, що випускає брендовий «Церезіт», сприятимуть прогресивним перетворенням, пов’язаним як із енергозбереженням, так і з наповненням держбюджету, розвитку громад і таке інше.

Неможливо не погодитися з думками очільника обласного департаменту освіти і науки Олега Фасолі, що якісний прорив можливий за тісного партнерства бізнесу й державної справи. Тому й міський голова Михайло Сімашкевич назвав цей форум знаковою подією, яка обов’язково дасть поштовх до нових кроків у наповненні інноваційним змістом сучасних ідей.

Отож, у виступах і директора ДНЗ «Подільський центр ПТО» Михайла Рущака, і представниці фірми «Henkel. Баутехнік. Україна» Наталії Іваній, і заступниці директора департаменту освіти і науки Антоніни Харчук, і голови райдержадміністрації Василя Сукача звучала впевненість, що створення Центру ресурсного забезпечення на базі ДНЗ дасть можливість не чекати приходу європейських стандартів, а своїми руками і розумом розбудовувати їх.

Елла МІТЬКЕВИЧ, методист закладу.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар