Стежка в самостійне життя

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Нагорянську ЗОШ I-II ступенів привітати зі Святом останнього дзвоника приїхав голова райдержадміністрації Михайло Желізник. На сьогодні в цьому навчальному закладі навчається 60 учнів, 4 з яких – випускники.

– Я вітаю вас з таким важливим днем у вашому житті, – звернувся до дев’ятикласників Михайло Дмитрович. – Сьогодні деякі з вас назавжди залишать стіни закладу, в якому пройшли 9 навчальних років. Я від себе особисто, від депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка вітаю вас з цим святом. Бажаю школярам загартуватися за літо та набратися сил на наступний навчальний рік, а випускникам –вступити до тих навчальних закладів, про які вони мріють.

Голова РДА порадував шкільний колектив гарною новиною.

– Ви знаєте, що народний депутат України Володимир Мельниченко усіляко допомагає як садочкам, так і школам нашого району. Тож днями і ваш навчальний заклад поповниться спортивним інвентарем, а саме – тенісним столом, – сказав Михайло Дмитрович.

Заступник голови РДА Павло Довгопол зі Святом останнього дзвоника вітав колектив Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназію», де навчалося 176 школярів. Розпочавши свято Державним гімном, 16 випускників 11-х класів разом із класними керівниками Надією Миколаївною Щегельською та Оксаною Вікторівною Шенгель вийшли на урочисту лінійку аби послухати привітання від малечі ДНЗ «Вітерець», які наступного року мають поповнити ряди першачків.

Павло Григорович подякував педагогічному колективу та директору школи Ліні Олексіївні Пазюк за чудово проведену виховну та навчальну роботу з дітьми. Не обійшлося і без подарунків та нагород.

– Сьогодні випускники отримають від районної влади подарунки, а учні гімназії – безліч грамот та подяк, хто завдяки сумлінній праці впродовж року їх заслужив, – сказав він.

Цей навчальний рік, за словами заступника голови РДА, для Гуменецького закладу видався не зовсім простим.

– Під час осінньо-зимового періоду через стару систему опалення виникали труднощі з обігрівом приміщення. Але цього святкового дня я хочу з вами поділитися приємною новиною. Під час останньої сесії районної ради депутати виділили кошти для капітального ремонту системи опалення. Тож наступного року цю проблему зможемо усунути – констатував Павло Довгопол. – У вирішенні цього питання є чимала заслуга Володимира Мельниченка.

На завершення заступник голови РДА побажав усім гарного відпочинку, а випускникам – терпіння й здоров’я.

Настанови вчителів, традиційний шкільний вальс, сльози розчулених батьків А далі – широка стежка в самостійне життя, до якого випускників готували довгі одинадцять років.

Ірина ВАРЕНИЦЬКА

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар