Староушицький освітній простір

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Минулого тижня на базі Староушицького ліцею відбувся дводенний семінар «Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі» для громад Хмельницької та Чернівецької областей. Захід проходив за сприяння департаментів освіти і науки Хмельницької, Чернівецької ОДА та Асоціації ОТГ у рамках партнерства шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» зі Староушицькою ОТГ. Протягом 2015-2018 років команда іноземних та вітчизняних експертів надавала інформаційно-консультативну допомогу громадам й цей досвід ліг в основу тренінгу.

Здобуття професійних навичок органами місцевої влади громад запроваджувати якісні зміни в управлінні освітою, пошук нових підходів та методів, осучаснення менеджменту – ось що має стати двигуном реформ освітнього середовища та розпочати його сутнісне перевтілення. Під час тренінгу учасники пройшли усі ключові етапи, пов’язані з алгоритмом оптимізації та моделювання спроможної шкільної мережі, завдяки яким можна досягти підвищення рівня послуг та ефективності використання бюджетних коштів.

Для більшого знайомства з Староушицькою ОТГ її очільник Анатолій Тимчук продемонстрував презентацію громади, а члени гуртка «Юні екологи» провели пізнавальну прогулянку місцевими краєвидами. На десерт гостям, серед яких керівник шведсько-українського проекту Ерік Факсгард, експерти Войцех Мархлевскі, Айдер Сеїтосманов, начальник департаменту освіти Хмельницької ОДА Олег Фасоля, була запропонована екскурсія до Бакотського скельно-печерного монастиря. Представники іноземної делегації залишали наш край під враженнями, а в громаді зарядилися на плідну та результативну роботу в напрямку розвитку місцевої освіти високої проби.

За матеріалами Староушицької ОТГ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар