До країни знань – шкільними автобусами

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

День Знань, хоча й не позначений у календарі червоним кольором, є справжнім загальнонаціональним святом. Подих осіннього вітру, легка позолота листя, мелодія шкільного дзвоника сповіщають про початок навчального року, нової сторінки в житті першокласників, які, тримаючи батьків за руки, вперше ступають у незвіданий шлях до Країни знань, та завершальної сторінки шкільного життя випускників.

Демографічні зміни вносять корективи в оптимізацію навчального процесу в районі. Прикладом цього стало забезпечення загальноосвітніх шкіл району транспортом. 1 вересня сучасні автобуси, придбані за кошти держбюджету в рамках програми «Шкільний автобус», отримали учні Баговицької та Голосківської ЗОШ.

Привітати батьків, учнів і вчителів приїхали голова райдержадміністрації Михайло Желізник, голова районної ради Іван Романчук, кандидат у депутати до Верховної Ради України, депутат облради Володимир Мельниченко.

– З 112-ти учнів Баговицької ЗОШ 76 доїжджатимуть з Великої Слобідки, Шутновець, Устя й Тарасівки. У Голосків зі 180 школярів 98 доїжджатимуть із Пудловець та Улянівки, – зазначив голова РДА.

Одним з основних завдань економічних реформ у нашій державі Президент України Віктор Янукович визначив створення умов для переходу від бюджетного утримання системи освіти до режиму інвестування в неї. Вкладниками мають стати як держава, так і батьки, громадські та благодійні організації.

На Кам’янеччині яскравим зразком мецената є відомий бізнесмен Володимир Мельниченко.

–  Ніяке реформаторство, виходячи з принципів соціальної політики держави, не має посягати на рівний доступ до якісної загальної освіти, незалежно від місця проживання учня та рівня доходів сім’ї. Адже школа для села є головним культурно-освітнім осередком, а освіта – найдорожчим і найбільш цінним капіталом, – зазначив Володимир Володимирович.

Голови Голосківської сільради Валентина Парова та Устянської – Юрій Сидорук подякували владі за те, що проблеми сільської школи на Кам’янеччині вирішуються зважено й відповідально.

Микола Арсенюк, директор Баговицької ЗОШ, та його колега з Голосківської ЗОШ Світлана Купченко відзначили сприяння влади району в питанні забезпечення навчальних закладів сучасним обладнанням, підручниками, програмно-методичними матеріалами для здійснення навчально-виховного процесу.

Володимир СКОБ’ЯК

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар