![](http://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/image-0-02-04-b57c2bc03fe86fc29b89ba77f1bee350f716597bac048e82f47c123b55b5aa88-V-2-300x200.jpg)
Вчора о 16.10 працівники групи
водолазно-рятувальн
их робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області з водойми поблизу с
.Цибулівка дістали
потопельника. Кам’янчанин 67 років зник безвісти ще 21 грудня і був оголошений в розшук. Служба порятунку Хмельниччини закликає жителів області дотримуватися правил безпеки на воді, керуватися здоровим глуздом, аби зберегти життя і здоров’я своє та ближніх. Категорично забороняється поєднувати алкоголь з плаванням. Майже завжди це завершується трагедією.
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
Поділитися в соціальних мережах