В АПАРАТІ РНБО УКРАЇНИ ВІДСУТНІ ПРОЕКТИ БУДЬ-ЯКИХ РІШЕНЬ ЩОДО «ПОМ’ЯКШЕННЯ» КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

В Апараті Ради національної безпеки і оборони України не готувалося жодних «проектів рішення РНБО» щодо «пом’якшення» карантинних заходів, запроваджених для боротьби з коронавірусною інфекцією, повідомляють у пресслужбі РНБО.

Коментуючи новину, поширену деякими ЗМІ, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов назвав її «безвідповідальною дезінформацією й елементом інформаційної спецоперації, яка реалізується проти нашої країни з метою дестабілізації ситуації».

РНБО нагадує, що карантинні обмеження в Україні запроваджено урядовими рішеннями, зокрема новою редакцією постанови Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Заходи, яких вживає влада до протидії коронавірусній інфекції, є ефективними, дієвими і аналогічними діям більшості країн Європи та світу.

Також в РНБО наполегливо просять журналістів не використовувати неперевірені джерела інформації, а послуговуватися офіційними повідомленнями органів влади.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар