У ВІДДІЛЕННЯХ УКРПОШТИ ПРАЦЮЮТЬ ТИМЧАСОВІ ПУНКТИ ВАКЦИНАЦІЇ

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

Вакцинуватися можуть всі охочі, для цього потрібно просто зайти у відділення Укрпошти, де проводить щеплення мобільна бригада, і без попереднього запису чи реєстрації отримати щеплення в режимі реального часу. Вакцинація відбувається в рамках п’ятого етапу щеплення проти COVID-19.

«Укрпошта чи не перша державна компанія, що розпочала вакцинацію співробітників. А зараз ми одні з перших долучаємося до кампанії, ініційованої урядом по вакцинації населення. У наших міських, і що важливо, сільських відділеннях, працюватимуть мобільні бригади, які будуть вакцинувати всіх охочих. Паралельно ми продовжуємо вакцинацію співробітників, і закликаємо всіх – і працівників Укрпошти, і клієнтів робити щеплення, щоб спільними зусиллями зупинити пандемію», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

На даний час мобільні бригади будуть працювати у відділеннях Укрпошти міст Старокостянтинова та Кам’янця-Подільського. Про подальшу роботу пунктів буде повідомлено додатково.

Пункти щеплень у відділеннях Укрпошти допоможуть захистити від важкого перебігу COVID-19 та зберегти життя мешканців найменших і найвіддаленіших населених пунктів, оскільки поштові відділення є навіть у тих невеликих містах і селах, де немає закладів охорони здоров’я.

Нині у Хмельницькій області діє 92 пункти вакцинації. Використовують препарати Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.

Ярина ПЕТРИНА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар