У міжнародних змаганнях саперів з Кам’янця визнали кращими

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

Навчання, що проходили на канадській військовій базі «Борден» у штаті Онтаріо, зібрали  розмінувальників із понад 20 країн. Підтверджували рівень професійної підготовки та зміцнювали імідж українських спеціалістів зі знешкодження вибухонебезпечних пристроїв у Канаді наші військовослужбовці з Центру розмінування: начальник відділення підготовки з пошуку та знешкодження СВП Центру майор Андрій Романович, інструктор відділення підготовки з пошуку та знешкодження СВП Центру лейтенант Андрій Фомов та інструктор відділення спецпідготовки загону спецпідготовки Центру молодший лейтенант Микола Лобода. Слід відзначити, що за плечима цих офіцерів – не одна ротація в район проведення ООС (АТО), участь у різноманітних міжнародних тренінгах, миротворчих операціях під егідою НАТО та ООН, всі вільно володіють англійською мовою.

– Українські сапери вперше беруть участь у міжнародних навчаннях такого масштабу, – підкреслив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков. – Вдвічі приємніше, що першопрохідцями стали саме наші – з Центру розмінування.
Крім великої кількості учасників заходу, які впродовж трьох тижнів мали змогу поділитися своїм досвідом в галузі розмінування, навчання «Ardent Defender – 2018» приваблювало ще й тому, що вони чи не єдині у світі пропонують детальне, реалістичне й всеосяжне тренування в усіх аспектах протидії вибуховим загрозам. А звідси – вдосконалення вмінь та навичок, які знадобляться саперу як у миротворчих операціях так і на полі бою, – переконаний начальник Центру.

А завершували програму навчань змагання з визначення найкращої групи з протидії вибуховим пристроям. За результатами змагань одностайним рішенням суддів переможцями визнано українських саперів.

Андрій Агєєв, прес-офіцер ЗСУ.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар