ОНОВИЛИ ВІДДІЛЕННЯ «УКРПОШТИ»

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

У поштовому відділенні смт Стара Ушиця проведено капітальний ремонт приміщення, встановлено нові меблі, що відповідають операційним завданням приміщення. Раніше керівництво громади та Хмельницької філії «Укрпошти» погодили спільну роботу для забезпечення комфортних умов роботи працівникам відділення Старої Ушиці для надання послуг населенню. Капітальний ремонт приміщення відділення було проведено за рахунок спонсорських коштів ТОВ «Агро-Еко-Граунд».

17 вересня до відділення «Укрпошти» смт Стара Ушиця завітали гості – директор філії Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Микола Громов, керівник Кам’янець-Подільського Центру поштового зв’язку Оксана Колачова, територіальний менеджер Кам’янець-Подільського району Наталія Погорєвич, Юлія Цмикал. Микола Олексійович подякував керівництву громади за активну участь у проведенні оновлення відділення пошти, а Оксана Вікторівна вручила поважним гостям та селищному голові Анатолію Тимчуку пам’ятні листівки з поштовими марками із зображеннями мальовничих краєвидів Староушицької громади.

Вже зараз це відділення працюватиме за подовженим робочим графіком (з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 – 14.00). Подовження графіків роботи забезпечить клієнтам максимальну зручність та доступність в отриманні послуг, також це дасть можливість значно скоротити час обслуговування клієнтів та, відповідно, зменшити черги у відділенні.

Прес-служба Староушицької ОТГ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар