Антимонопольний комітет припинив порушення Кам’янець-Подільської міської ради

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало бездіяльність виконавчого комітету міської ради порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Розглянувши звернення мешканця міста, відділення встановило, що діючі нормативи питного водопостачання затверджені рішенням виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради від 21 липня 2011 року №959 «Про затвердження норм витрат води споживачами». Однак відповідно до вимог чинного законодавства, перегляд нормативів питного водопостачання повинен здійснюватися один раз на три роки, а у разі необхідності допускається їх достроковий перегляд. Такий перегляд виконавчим комітетом Кам’янець-Подільської міської ради не проводився.

– Бездіяльність виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради може призвести до того, що КП «Міськтепловоденергія» – виконавець послуг централізованого водопостачання та водовідведення – має можливість вчиняти дії з ознаками зловживання монопольним становищем шляхом запровадження власних умов реалізації послуг. Не затвердження (перегляд) існуючих норм споживання може призвести до застосування норм, які не відповідають фактичному рівню їх надання. Разом з тим, КП «Міськтепловоденергія» може не вчиняти заходів, спрямованих на оптимізацію та заощадження споживання питної води, що в кінцевому результаті призведе до збільшення плати за послуги питного водопостачання, – йдеться на сайті обласного відділення АМКУ

У ході розгляду справи виконавчим комітетом Кам’янець-Подільської міської ради було прийнято рішення від 23 лютого 2018 року №169 «Про затвердження тимчасових норм витрат води та норми водопостачання населення Кам’янця-Подільського при відсутності індивідуальних (квартирних) засобів обліку води».

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар