![](http://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2018/02/0687cd14120839589875efa2627016b0_XL-300x197.jpg)
Театрали Кам’янця-Подільського пропонують мешканцям змінити обстановку вечірнього просиджування перед телевізором та розпочинають в місті театральні вечори. Новий мистецький проект отримав назву «Avant Premier» і стартує він з вистави «Почуй сонечко» за п’єсою Анни Багряної «Є в ангелів від лукавого». Показ відбудеться 20 лютого в РЦКіМ «Розмай» в інсценуванні Народного драматичного театру міського Будинку культури . Наступні театральні події заплановані на 14 березня, 25 квітня та 24 травня.
Поділитися в соціальних мережах