Замість масажу — сексуальні послуги…

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Днями працівники Кам’янець-Подільського відділу поліції спільно з відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП в Хмельницькій області, припинили діяльність масажного салону Grande Royal de la Fleurs, де було проведено санкціонований обшук. В приміщенні закладу надавались сексуальні послуги за грошову винагороду.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.303 Кримінального кодексу України «Проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією». Наразі проводиться досудове розслідування.

І сестра не сестра…

Тривала ворожнеча між рідними братом і сестрою переросла у вчинення злочину. 31-річний безробітній кам’янчанин, проживаючи із сестрою в квартирі, що залишилася їм у спадок після смерті матері, викрав золоті ювелірні вироби з кімнати сестри. Скориставшись тим, що потерпілої не було вдома, він відкрив навісний замок дверей її кімнати та поцупив з серванту каблучку й сережки, які використав як предмет застави для отримання грошового кредиту в одному із місцевих ломбардів.

Своїми умисними діями зловмисник вчинив злочин, передбачений ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

Руслана МАРЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар