У Кам’янець-Подільському районі Великдень не обійшовся і без крадіжки
Вночі 8 квітня в одному із сіл Кам’янець-Подільського району невстановлена особа, віджавши металопластикове вікно, проникла в квартиру 57-річного місцевого жителя та викрала металевий сейф, в якому були мисливська гладкоствольна рушниця ИЖ-58 та картки на дизельне паливо.
Працівники поліції, які взялися за розслідування крадіжки, обстежили не лише місце скоєння злочину, а й прилеглу до нього територію. В результаті в лісосмузі неподалік обкраденого помешкання правоохоронці знайшли сейф з пошкодженим замком, а поруч з ним – викрадене майно. Наразі вживаються заходи щодо встановлення особи, причетної до скоєння злочину.
За цим фактом відкриті кримінальні провадження, ведеться розслідування.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області.
Схожі записи
-
Cудитимуть двох членів організованої злочинної групи з Кам’янця-Подільського, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані алкогольні напої
-
Під час ремонту дороги в напрямку Старої Ушиці “на ліво” пішло понад 3 млн.грн.
-
Напад на працівника поліції
-
Посадовцю-хабарнику Кам’янець-Подільської РДА світить термін від 5 до 10 років