Секретаря Кам’янець-Подільського міськрайонного суду викрили на хабарі, але визнали винним?

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

30 березня за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України слідчими Головного управління Нацполіції України у Львівській області за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління СБУ в Хмельницькій області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди секретарем судового засідання Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

Хабар у розмірі 1000 доларів призначався за вплив на суддю вказаного суду щодо закриття адміністративного протоколу за ст.130 КУпАП України, повідомляє прес-службавійськової прокуратури Західного регіону України.

Кошти в повному обсязі виявлено та вилучено під час проведення огляду місця події. Корупціонера затримано в порядку ст.208 КПК України.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, а також обшуки за місцем проживання фігуранта справи. За їх результатами будуть вирішені питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру за ч.3 ст.369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

31 березня на сайті Кам’янець-Подільського міськрайонного суду з’явилося повідомлення, що ця інформація не в повній мірі відповідає дійсності.

– За наявною в адміністрації суду інформацією, справа про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.44 КУпАП, щодо зазначеного громадянина С., за станом на 30 березня 2018 року уже декілька днів як була розглянута Кам’янець-Подільським міськрайонним судом Хмельницької області, громадянина С. було визнано винуватим у вчинені даного правопорушення із накладанням адміністративного стягнення у виді штрафу.

Із врахуванням викладеного вище та зважаючи на вид та розміри адміністративних стягнень, у працівників Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області виникають сумніви в нібито отриманні від громадянина С. працівником суду грошових коштів у сумі 1000 доларів США за сприяння в позитивному результаті розгляду вищезазначеної справи про адміністративне правопорушення, – йдеться в повідомленні.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар