Псевдогазовики наживалися на довірливих стареньких кам’янчанах

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Протягом лютого пенсіонерів Кам’янця-Подільського обкрадали псевдопрацівники «Газобленерго». Як стало відомо в ході проведених оперуповноваженими сектора кримінальної поліції оперативно-розшукових заходів, дві жительки Конотопа використали шахрайську схему, заздалегідь розподіливши виконання обов’язків під час вчинення злочинів.

Задум полягав у тому, що жінки приїжджали в незнайоме місто, вибирали житловий будинок і ходили по квартирах, представляючись працівницями «Газобленерго». Якщо натрапляли на стареньких, то розповідали, що власникам квартири необхідно подати показники спожитого газу та замінити лічильник згідно з новим законом. Повіривши шахрайкам, літні люди запрошували зловмисниць у квартиру, а вже там одна з них відволікала увагу, а інша непомітно знаходила гроші та цінні речі й викрадала їх. Викрадене жінки ділили між собою та витрачали на власні потреби. Слід додати, що на такий гачок потрапляли не лише кам’янчани, а й жителі Хмельницького та Волочиська.

Наразі жінкам оголошено повідомлення про підозру у вчиненні епізодних злочинів, передбачених ч.3 ст.185 «Крадіжка», ч.2 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу Україну.

Руслана МАРЧУК, інспектор сектора моніторингу міськвідділу поліції.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар