12 років позбавлення волі присудив Кам’янець-Подільський міськрайонний суд 47-річній жінці, яка вбила свою матір-пенсіонерку

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

12 років позбавлення волі присудив Кам’янець-Подільський міськрайонний суд 47-річній жінці, яка вбила свою матір-пенсіонерку. Про це повідомляє прес-служба суду.

Подія сталась у ніч з 19 на 20 січня 2017 року в селі Вільховець. Під час пиятики між матір’ю та її донькою виникла суперечка через житло, половину якого старенька переписала іншій донці, з чим громадянка П. не змогла змиритись і неодноразово погрожувала неньці. Після словесної суперечки дочка повалила матір на землю і почала бити. Цього їй здалося замало і тоді в хід пішла сокира. Мати не змогла протистояти такій агресії з боку дочки. Убивця нанесла 33 удари сокирою по голові та руках матері. Донька, аби приховати злочин, зняла ще з живої жінки закривавлений та пошматований одяг, помила й переодягнула її. Тіло перетягнула з кухні у спальню.

Переконавшись, що старенька не дихає, стала повідомляти усім про нібито природну смерть матері. Вранці того ж дня п’яна жінка  прийшла до сільського фельдшера за довідкою про смерть матері, аби її поховати, сказавши, що остання наче впала і забилася. Коли лікар прийшов на місце події, зрозумів, що смерть була насильницькою й одразу викликав поліцію.

У суді обвинувачувана всілякими способами хотіла применшити свою причетність до вбивства, перекладала свою провину на інших та стверджувала, що втратила свідомість під час конфлікту, і не пам’ятає подій, що трапилися тієї ночі. Однак зібрані докази, покази свідків та висновки експертиз доводять вину доньки у вбивстві рідної матері.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду громадянку П. визнано винуватою та призначено їй покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар