Кримінальна хроніка

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Район

11 травня повідомлялося про викрадення в 30-річного місцевого жителя гаманця з грошима та банківськими картками. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 45-річний місцевий житель.

14 червня в с.Колибаївка невстановлена особа, вибивши двері, проникла в будинок 62-річного місцевого жителя, звідки викрала ноутбук, 25000 грн., 680 доларів США, мисливську гладкоствольну рушницю «ІЖ-27» та 15 мисливських набоїв 12-го калібру.

У період з 14 до 20 червня в с.Ісаківці невстановлена особа, віджавши пластикове вікно, проникла в дачний будинок 44-річного жителя Кам’янця-Подільського, звідки викрала телевізор Samsung, блютус-гарнітуру та пляшку коньяку «Метакса».

Місто

У період з 7 по 8 червня невстановлена особа під приводом продажі цигарок в інтернет-мережі шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 6100 грн. у 30-річної місцевої жительки, які остання переказала на вказаний рахунок.

15 червня на вул.Драгоманова до 39-річної місцевої жительки зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, та під приводом розблокування банківської картки, шахрайським шляхом заволоділа 14953 грн.

18 червня на вул.Гагаріна невстановлені особи під приводом дарування акційної побутової техніка та посуду проникли до квартири 75-річної місцевої жительки, де з із кімнат викрали 600 доларів США, 150 євро та золоту каблучку.

ГУНП у Хмельницькій області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар