12-річна вихованиця Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату наклала на себе руки

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

24 лютого у селі Рудка Дунаєвецького району сталася жахлива трагедія – 12-річна дівчинка наклала на себе руки. Настя була вихованкою Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату.

Лихо сталося серед білого дня. Бабуся пішла до церкви, а дідусь порався по господарству. Він пригадує, що онучка сиділа за комп’ютером і трохи була без настрою, а потім вийшла на вулицю. Чоловік думав, що дівчинка у подруги, але коли за годину Настя не повернулася, кинувся її шукати. Дідусь знайшов онуку в петлі у сіннику.

Сусіди кажуть, що дівчинка була завжди ввічлива, усміхнена та доброзичлива, ходила до церкви, а бабуся з дідусем для неї нічого не шкодували. Мама дівчинки постійно пересилала гроші з Польщі, а за кордон поїхала, аби дати гарну освіту доньці.

У Кам’янець-Подільській спеціалізованій школі-інтернаті дівчинка вивчала іноземні мови та мріяла стати перекладачем. Вихователі кажуть, що вона мала багато друзів та ні з ким не конфліктувала. Також розповідають, що загибла мала хороші оцінки та невдовзі повинна була поїхати на навчання в Польщу, як того хотіла її мати.

Наразі справу розслідують правоохоронці. Вони забрали на експертизу мобільний телефон та комп’ютер дівчинки. У поліції з’ясували, що за кілька хвилин до смерті, дівчина заходила на «сайт самогубців».

Олеся МИХАЛЬЧИК.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар