Триста красунь чекають на вас

Автор: | Опубліковано Дозвілля Немає коментарів

Як і минулого року, так і цьогоріч, за словами заступника міського голови Дмитра Назаренка, міська влада не планує проводити масові розважальні заходи, натомість діятимуть світлиці Святого Миколая в центрі культури і мистецтв «Розмай» та у виставковій залі по Соборній. Також для дітей проводитимуться майстер-класи у міському будинку культури та центрі «СтарХаус», у селах відбудуться Різдвяно-новорічні ранки тощо.
У Європейському сквері буде прикрашена шопка, а в мистецьких закладах пройдуть різдвяні виставки, концерти.
Також з 15 по 25 грудня на Ратушній площі діятиме різдвяний ярмарок. Про це поінформував радник міського голови Анатолій Ковальський.
«Свято не обійдеться без зелених красунь, – розповів пан Анатолій, – котрі нам подарували волонтери-підприємці із Запоріжжя у подяку за гостинність кам’янчан, які надали прихисток вимушеним переселенцям з цього регіону. Триста ялинок плануємо реалізувати, а зібрані кошти, як і з інших новорічно-різдвяних заходів, будуть спрямовані для потреб ЗСУ».
До речі, вчора вже на Ратушній площі встановили лісову красуню.
Крім того, впродовж місяця щоденно в ратуші працюватимуть безкоштовні майстер-класи для діток, діятимуть анімаційні програми, які організовують волонтери, а ще на них чекають незабутні враження від катання на каруселях.
Також бажаючі можуть принести і свої подарунки для наших військових у вигляді продуктів харчування, теплих речей, засобів гігієни, чи просто задонатити на потреби захисників.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар