ЗА ТИЖДЕНЬ У МІСТІ ТРАВМУВАЛОСЯ 115 ОСІБ

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

За даними травмпункту міської лікарні, саме стільки кам’янчан постраждали внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру з 4 по 11 січня. В тому числі 20 дітей.

 Було проведено 3 попередньо-хірургічні операції, накладено 9 гіпсів. 5 осіб постраждали внаслідок криміналу, 2 – внаслідок ДТП. Госпіталізовано 11 громадян. Виробничі травми відсутні.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до жителів міста з проханням бути обачними на вулицях міста в зимовий період. Батькам особливу увагу варто приділити дітям, провести інструктаж перед виходом з дому, наголосити на правилах дорожнього руху та пильно слідкувати за їх діями під час ігор у дворах і на дитячих майданчиках.

Крім того, у зв’язку з введенням на території України на період з 8 до 24 січня посилених карантинних обмежень, переконливо просимо жителів міста дотримуватися встановлених карантинних обмежень та протиепідемічних правил: одягати маски, регулярно мити руки з милом та обробляти їх антисептиком, дотримуватися дистанції, уникати місць скупчення людей.

Юрій КРИЛОВ, начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар