РІЗДВО ХРИСТОВЕ – СВЯТО ЗУСТРІЧІ ІЗ НОВОНАРОДЖЕНИМ СПАСИТЕЛЕМ СВІТУ

Автор: | Опубліковано традиції Немає коментарів

7 січня увесь православний світ об’єднується у великій радості Різдва Христового – свята народження Спасителя усього світу. Цій щасливій події передує особливо важлива підготовка – період духовного очищення,  оновлення та покаяння – період Різдвяного посту, який розпочинається 28 листопада й триває до 6 січня.

У святий день Різдва Христового волхви принесли Богонемовляті в дарунок золото, ладан та смирну. Що ми готові принести Спасителю світу!? Чого очікує від нас Христос? Серце. Чисте, щире, безгрішне серце. І для його очищення існує важлива підготовка – піст – час покаяння та оновлення. Залишається зовсім мало до великої події Різдва Христового… Не зволікаймо!

І не забуваймо, Різдво Христове – велике свято духовної радості, яке має об’єднувати усіх вірян світу у спільній молитві, світлих почуттях надії й любові до Господа й один до одного. На жаль, багато сучасних людей зводять цей особливий день до довготривалих застіль, гучних бенкетів, задоволення власних пристрастей. Ми не маємо права забувати про величну духовну сутність Народження Спасителя світу.

Христос рождається! Славіте!

ГО «Батьківський комітет захисту дітей»

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар