ЗВІТИ ЗАСЛУХАЛИ, ЗВЕРНЕННЯ ПРИЙНЯЛИ, ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ ПРИЄДНАЛИСЬ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

За той час, що депутати не збирались у сесійній залі (останнє пленарне засідання відбулося 2 березня), назбиралося багато питань. Тільки земельних накопичилось біля двох сотень. Тому 7 чергова сесія, яка розтягнулася в часі на 2 дні – 18 та 19 березня, була досить насиченою. Не дивлячись на переважно результативне голосування, розкол між депутатами і надалі зберігається. Тому не всі питання були підтримані, а саму ж сесію супроводжували уже звиклі суперечки, прямі та завуальовані звинувачення опонентів – коаліції ВО «Свобода» і партії «Слуга Народу» з одного боку та депутатського об’єднання «Ми Кам’янчани» з іншого.

Впродовж першого дня пленарного засідання були заслухані та затверджені різноманітні звіти організацій і установ, які знаходяться в підпорядкуванні міської ради. Крім того рада проголосувала за приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів», яка передбачає, що місто бере на себе зобов’язання скоротити на ввіреній території викидів CO2 (та, за можливості, інших парникових газів) щонайменше на 30% до 2030 року за рахунок заходів підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, а також підвищувати стійкість за рахунок адаптації до наслідків зміни клімату.

Вирішити кадрові питання цього разу знову не вдалося – рішення не набрали необхідної кількості голосів. Проте змогли проголосувати питання щодо створення тимчасової комісії ради з перевірки та контролю питань регулювання містобудівної діяльності та дотримання містобудівного законодавства при видачі містобудівних умов та обмежень головним архітектором міста, директором Департаменту містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської ради, мета якої перевірити зловживання у сфері регулювання забудови міста. Пропозиція про створення такої комісії озвучувалась депутатом Сергієм Самсонюком уже втретє.

Також рада встановила пільги деяким організаціям і установам міста стосовно орендної плати.

Наступного дня депутати зайнялися земельними питання та прийняли два звернення до центральних органів влади, а саме: про збереження ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство», яке хочуть приєднати до яромолинецького лісгоспу, та про право громадам розпоряджатись своїми землями за межами населених пунктів і обов’язок продавати їх тільки шляхом відкритих онлайн аукціонів.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар