Кам’янчани – тричі “золоті” в кульовій стрільбі
З арсеналом в три золоті нагороди повернулися студенти факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка з міжнародних змагань з кульової стрільби, що відбулися у Польщі. Медалістами найвищої проби стали Кирилл Козюл, Дмитро Омельяненко та Вікторія Сухорукова. Вітаємо з успіхом та зичимо здобуття нових спортивних висот!
![](http://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/555imgserver.php_.jpg)
![](http://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/ввв.jpg)
![](http://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/ммм-300x298.jpg)
Поділитися в соціальних мережах