Якi дeрeвa мoжнa, а які не бажано садити бiля будинку

Автор: | Опубліковано Поради Немає коментарів

Складно уявити приватний будинок без дерев на ділянці. Вони не тільки дають приємну тінь влітку і свіжий аромат під час цвітіння, а й несуть в собі певну енергію.

Добра прикмета – посадити біля будинку вишню. Вона вважається символом родючості і достатку, оберегом, що приносить удачу.

Ялівець – це одна з найпотужніших рослин, які оберігають від наведення привороту і злих сил. Якщо посадити його біля будинку, він буде оберігати всіх членів родини. Вважається, що розміщувати його потрібно перед будинком, а не на задньому дворі.

Шипшина теж охороняє благополуччя сім’ї, біля будинку якої зростає. Дика троянда привертає любов і зміцнює стосунки в родині. Основні значення шипшини в народних повір’ях – це любов, пристрасть і міцні, стабільні сімейні зв’язки.

Акація позитивно впливає на продовження роду. Вона лікує безпліддя як у чоловіків, так і у жінок. Якщо ви довго не можете завести дитину, спробуйте посадити біля будинку акацію. Крім цього, вона знімає стрес і підвищує настрій.

Груша – символ материнства і любові, стабільності і довговічності. Її можна садити біля житлового будинку, адже вона ще й наділяє позитивними якостями – умінням спілкуватися і заводити друзів.

Калину просто необхідно посадит біля будинку. Вона заспокоює нервову систему і допомагає одужувати в разі хвороб.

Клен біля будинку допоможе вам зняти негативну енергію. Він приносить довголіття, любов і матеріальний достаток у будинок.

Горобина збереже ваш будинок і сім’ю від будь-якої негативної енергії. Вона розвиває екстрасенсорні здібності, особливо у дітей. Жінкам старшим 40 років горобина може подарувати другу молодість. Приносить вона також любов і удачу в стосунках з протилежною статтю. Найкраще садити горобину біля вікон.

Яблуню краще садити біля вікон спальні молодої дівчини. Вона дарує красу, чарівність, віру в себе, удачу в любові і щастя в сімейному житті.

Не можна садити біля людських осель дуб, туї, вербу та осику, які асоціювалися в наших предків зі смертю, горем та скорботою.

Береза – дуже потужний захисник. Але рости вона повинна за огорожею будинку, біля хвіртки. Тоді вона не пропустить зло в будинок.

Волоський горіх можна посадити на ділянці, але не біля будинку і господарських будівель. Справа не тільки в прикметах, але і в його розгалуженій кореневій системі, яка може пошкодити фундамент.

Тополю також садять на віддалі від будинку. Вона чудово позбавляє від негативної енергії, але перебуваючи дуже близько до житла, може і нашкодити. Вона також має шкідливу для будівель кореневу систему. Також тополиний пух протипоказаний алергікам.

Сосна може відібрати у вас урожай і погубити всі рослини, які будуть знаходиться недалеко від неї. Але тут справа не стільки в магії, скільки в тому, що сосна має свої особливості, і розміщувати її потрібно з розумом. Енергетика ж у цього дерева досить позитивна.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар