Серед «двохсотбальників» Хмельниччини – кам’янчанка!

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Золота медалістка Анастасія Возович єдина у місті, хто підкорив бар’єр ЗНО-2017 в 200 балів. Дівчина отримала максимальний бал з історії України. Загалом, як повідомляє сайт Vsim.ua, серед «двохсотбальників» – також випускники з Хмельницького, Шепетівки, Старокостянтинова і Славути. І якщо минулого року Хмельниччина могла пишатися лише трьома випускниками, які мали 200 балів, то цьогоріч їх п’ятеро.

Якими результатами успішності може похизуватися освіта Кам’янеччини, ми запитали у виконувача обов’язків завідувача районного методичного кабінету відділу освіти РДА Майї Безродної.

– У 2016-2017 навчальному році 125 учнів 11-х класів шкіл району були допущені до державної підсумкової атестації, з яких 121 її склав, – повідомила Майя Олександрівна. – За станом здоров’я 4 учнів звільнено від випускних іспитів. У районі середній коефіцієнт якості знань випускників з української мови, що проходив у формі ЗНО, склав 77%. Варто зауважити, що результат успішності значно кращий, ніж минулого навчального року. Вищі показники з цього предмета мають учні Довжоцького, Мукшо-Китайгородського, Заліськопершого, Приворотського, Орининського, Староушицького загальноосвітніх навчальних закладів.

Середній показник у районі з математики склав 51%. Кращі результати продемонстрували учні Баговицького, Довжоцького, Жванецького, Мукшо-Китайгородського, Приворотського, Староушицького ЗНЗ.

Коефіцієнт якості знань з історії України становить 75%, вищі рейтинги показали учні Грушківського, Мукшо-Китайгородського, Орининського, Сокільського ЗНЗ.

Коефіцієнт якості знань з англійської мови в цілому становить 77%, вищі за середні показники мають учні Довжоцького та Слобідсько-Рихтівського ЗНЗ. З біології коефіцієнт якості знань складає 52%, ДПА з цього предмета вперше проходила у формі ЗНО. Високий рівень успішності показали учні Сокільської ЗОШ. З хімії коефіцієнт якості знань склав 71%. Додам, що ґрунтовнішими знаннями з цього предмета володіють учні Староушицької, Мукшо-Китайгородської ЗОШ. З географії коефіцієнт якості склав 67%. Найкращі показники – в учнів Довжоцького, Слобідсько-Рихтівського ЗНЗ.

Ольга ОЛІЙНИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар