З 7 КВІТНЯ У “ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ”

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів
Хмельницька обласна Комісія вирішила:
1. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з 07.04.2021 року заборонити на території області:
1.1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
1.2. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 1.4.
1.3. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.
1.4. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
 • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
 • торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
 • провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
 • виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
 • провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.
1.5. Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
1.6. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.
1.7. Робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
1.8. Діяльність ринків, крім продовольчих.
1.9. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.
1.10. Здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у межах області, крім транзитних перевезень та перевезень:
 • легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
 • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;
 • пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 48 годин до дня поїздки.
1.11. Проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:
 • надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
 • надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
 • надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;
 • надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
 • надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
 • проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.
1.12. Робота підвісних канатних доріг.
1.13. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Термін: до 18.04.2021 року.
2. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування спільно з управлінням інфраструктури облдержадміністрації опрацювати питання з перевізниками щодо організації підвозу працівників комунальних закладів, в першу чергу медичних
Термін: до 07.04.2021 року.
3. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування спільно з Хмельницьким обласним центром занятості та департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації провести роботу щодо створення бази громадян, зокрема з медичною освітою, для їх можливого залучення до роботи в медичні заклади з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Термін: до 07.04.2021 року.
4. Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрацій провести інформаційну роботу з керівниками основних релігійних організацій в області щодо переведення служб, мес та служінь у дистанційний режим.
Термін: до 07.04.2021 року.
5. Головному управлінню Національної поліції в Хмельницькій області:
5.1. Посилити контроль за самоізоляцією контактних осіб, в т.ч. осіб, які прибули із-за кордону.
5.2. Посилити поточний контроль на вулицях, у парках інших громадських місцях за дотриманням протиепідемічних заходів, проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, перевірку дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на продовольчих ринках, об’єктах торгівлі, аптеках тощо.
Термін: протягом карантину.
5. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Хмельницькій області посилити держсанепіднагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства на ринках, об’єктах торгівлі тощо.
Термін: протягом карантину.
10. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування довести вимоги протоколу до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які знаходяться на відповідних територіях.
Джерело: https://kam-pod.gov.ua
Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар