ОБИРАЛИ КЕРІВНИКА МІСЬКОГО ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Автор: | Опубліковано Новини 1 Коментар

5 серпня у приміщенні міської ради відбувся конкурс на зайняття вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Перинатальний центр». На розгляд комісії подали свої кандидатури два претенденти: теперішній виконуючий обов’язки головного лікаря закладу Олександр Гурський і лікар-інфекціоніст Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні Борис Сирота.

У присутності членів комісії на чолі із заступником міського голови Василем Сукачем, а також представників ЗМІ та громадськості кандидати по черзі презентували свої програми реформування перинатального центру й вирішення актуальних проблем та відповіли на запитання.

У результаті члени комісії більшістю голосів (6 –за, 2 – проти, 1 – утримався) підтримали кандидатуру Олександра Гурського.

Олександр Станіславович, 1979 року народження. У 2002 р. закінчив Буковинську державну медичну академію. Проходив інтернатуру на базі Вінницького медичного університету ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Акушерство і гінекологія». Пізніше навчався у клінічній ординатурі того ж вишу. Паралельно працював лікарем-гінекологом у Кам’янець-Подільській районній лікарні. У 2015 році отримав ступінь кандидата медичних наук. З липня 2016 року – головний лікар міського перинатального центру. Наразі студент другого курсу економічного факультету ПДАТУ за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Упродовж місяця міський голова Михайло Сімашкевич має прийняти рішення про призначення на посаду цього кандидата й укласти з ним контракт.

Поділитися в соціальних мережах
Коментар
  1. Posted by Ксения

Додати коментар