![](http://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2018/04/0d67c8babd5f9b8ec4fbc20720e4d1ca_XL-300x213.jpg)
3 квітня в центральному корпусі К-ПНУ ім. І. Огієнка відбудеться майстер-клас з писанкарства. Як інформує прес-центр університету, любителів хенд-мейду чекають о 17.00 у 206 аудиторії. Захід проведе відомий майстер писанкарства та художньої вишивки Божена Філатова. Для участі потрібно з собою мати два білих яйця, простий олівець, парафінову свічку, підсвічник, один рулон паперових рушників, сірники та гарний настрій.
Поділитися в соціальних мережах