Без системних порушень: поліція підсумувала хід виборів на Хмельниччині

Автор: | Опубліковано Новини Немає коментарів

Як заявляють у поліції, виборчий процес на Хмельниччині пройшов без системних порушень. Всі дільниці закрилися вчасно і без порушень. За час голосування до підрозділів поліції Хмельницької області надійшло 10 звернень про ймовірні порушення виборчого законодавства, але всі вони були незначні.

Більш детально про це розповів заступник начальника ГУНП Валентин Білянський. З усіх зареєстрованих звернень 5 стосувалися невчасного зняття передвиборчої агітації у громадських місцях. У зв’язку з цим складено 2 адміністративні протоколи на керівників комунальних підприємств органів місцевого самоврядування за порушення правил благоустрою.Також на дільниці в Ізяславі був зафіксований факт дрібного хуліганства, вчиненого особою у нетверезому стані. На порушника склали два адміністративних протоколи за появу в громадському місці у нетверезому вигляді та дрібне хуліганство.Ще одне повідомлення стосувалося видачі на сільській дільниці бюлетеня для голосування без паспорта. Крім того, поліцейські перевірили інформацію Громадянської мережі «ОПОРА» про те, що на одній із виборчих дільниць члени комісії з порушенням процедури перенесли бюлетені в кімнату для голосування.

Також у Хмельницькому перед самим відкриттям виборчих дільниць мав місце випадок, коли члени комісії не впустили на дільницю міжнародних спостерігачів. На місце одразу прибули представники окружної виборчої комісії, пояснили своїм колегам нюанси виборчого законодавства, після чого ситуацію було залагоджено.

Буквально за кілька хвилин до завершення голосування на лінію 102 надійшло повідомлення про словесний конфлікт між одним із кандидатів в народні депутати та громадянином.

У поліції підсумовують: жодних системних правопорушень, які могли б вплинути на результати голосування, у день виборів зафіксовано не було.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар