КУКУРУДЗА ДОЗРІВАЄ

Автор: | Опубліковано медицина Немає коментарів

Кукурудза – це дуже цінний і корисний продукт, який містить в основному вітаміни А, В і Е, а також безліч мінералів, що сприяють обміну речовин в організмі. Вона допомагає боротися з різними захворюваннями, такими як рак, діабет і гіпертонія, повідомляє eldia.com.do.

Кукурудза є важливим джерелом антиоксидантів, які запобігають утворенню вільних радикалів і ракових захворювань. Деякі з її ключових сполук були успішно використані для боротьби з пухлинами молочної залози і раку простати.
Оскільки це дуже цінна вітамінна їжа, її споживання життєво важливе для правильного розвитку нервової системи на будь-якому етапі життя. Кукурудза багата насамперед вітаміном А, необхідною поживною речовиною для правильного функціонування зору та свіжості шкіри. Вагітним жінкам рекомендується включати її в свій раціон, оскільки вона сприяє повноцінному росту плоду.
Кукурудза багата на різні мінерали, такі як мідь, залізо, магній, цинк і фосфор. Залізо запобігає появі анемії. Магній відмінно підходить для підтримання гарного здоров’я серця. Фосфор, натомість, впливає на ріст кісткової тканини.
З’їдаючи 2 маленьких качана, організм отримує 9% рекомендованої щоденної кількості білка. Вона також є важливим джерелом клітковини. Її споживання допомагає регулювати травлення, рівень холестерину та глюкози, таким чином знижуючи ризик серцево-судинних захворювань.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар