Заходи, які варто відвідати у березні в Кам’янці

Автор: | Опубліковано Культура Немає коментарів

1 березня

Концерт гурту «Тік». У новій програмі будуть не лише щойно створені хіти, але й найкращі і найбільш відомі для поціновувачів їхньої творчості пісні. Початок о 19:00 в залі коледжу ПДАТУ.

4 березня

Концертна програма Національної капели бандуристів України ім. Г.Майбороди. Найстарший творчий колектив України вирушає у святковий гастрольний тур, присвячений 100-річчю від дня створення. Початок о  19:00. в РЦКіМ «Розмай»

10 березня

Гумористичне шоу від команди КВН «VIP» Тернопіль. На вас чекатимуть найкращі комедійні виступи і жарти півфіналістів Ліги сміху 2015 року та віце-чемпіонів 2016-го. Початок о 18:00 в коледжі ПДАТУ

14 березня

Вистава у жанрі трагіфарсу «Самогубство самоти». У рамках нового проекту Avant Premier від театралів міста відбудеться презентація нової вистави. Початок о 18:00 в РЦКіМ «Розмай»

14 березня

Велика концертна програма прими українського шоу-бізнесу Ірини Білик. Співачка завітає в рамках всеукраїнського туру з програмою “Без гриму. Краще. Про кохання”. Початок о 19:00 в залі коледжу ПДАТУ

16-17 березня

Поетичний фестиваль «Поділля OPEN». На базі центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи в Кам’янці вже вкотре пройдуть поетичні заходи із читаннями віршів, зустрічами з письменниками, майстер-класами від майстрів слова.

.23 березня

Концерт гурту «Один в каное». Початок о 19:00 в РЦКіМ «Розмай»

30 березня–1 квітня

VI відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance». До участі запрошуються аматорські хореографічні колективи України, учні (вихованці) загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів культурно-мистецького напрямку, студенти вишів.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар