«РОДОСЛАВ» – ФЕСТИВАЛЬ, ЩО ОБ’ЄДНАВ 110 ТВОРЧИХ РОДИН

Автор: | Опубліковано Культура Немає коментарів

Справжнім подарунком напередодні новорічних свят стали відеопрезентації творчості талановитих сімей нашої країни в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю мистецьких родин «Родослав».

Зародившись у 2011 році в класі викладачів міської дитячої школи мистецтв – подружжя Інни та Валентина Луценків, фестиваль набирав обертів, зазнаючи крутих трансформацій. Адже вже наступного року до нього долучилися інші родини школи, ще через рік він став міським, а минулого року було проведено п’ятий відкритий фестиваль. Цьогоріч за ініціативи директора школи Олесі Королюк та підтримки заступників Олега Ящука та Світлани Вітковської фестиваль розширив свою географію і став Всеукраїнським.

Дистанційно у фестивалі взяли участь 110 родин з 20-ти областей України, кожна з яких є дорогоцінною перлиною у системі збереження цінностей соціокультурного середовища традиційної української родини. На сторінках соціальних мереж школи представлено різні види мистецтв, які побутують в родинах, якими захоплюється старше покоління і залучає до них своїх дітей, онуків, правнуків…

Дякуємо кожній родині, яка поділилася своєю творчістю. Сподіваємося на завершення усіх санітарних заходів та очну зустріч в нашому мальовничому місті!

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар