Жителі Кам’янеччини відповідатимуть за незаконне вирубування дерев

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Кам’янець-Подільська прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами незаконної порубки лісу.

Торік у грудні, перебуваючи в лісовому масиві на території природно-заповідного фонду, що на окраїні одного з сіл Кам’янеччини, місцевий мешканець незаконно вирубував дуби. Розрізавши деревину на колоди, він викрав її з території державного лісового господарства.

За результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні прокуратурою затверджено обвинувальний акт за ст.246 (незаконна порубка дерев в лісі, на території природно-заповідного фонду), ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, який направлено для розгляду до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

Ще один мешканець району на території природно-заповідного фонду незаконно вирубав 9 дерев осики, черешні та граба. За цим фактом, за процесуального керівництва місцевої прокуратури, слідчі районного відділення Кам’янець-Подільського відділу поліції ГУ НП в області проводять досудове розслідування за ст.246. Особі оголошено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, досудове розслідування триває.

Як повідомив заступник керівника прокуратури Олександр Гончар., загальний розмір заподіяної шкоди становить понад 48 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар