Незаконний вилов риби обійшовся жителю Кам’янець-Подільського району в 21 тисячу гривень

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Органами прокуратури Кам’янеччини приділяється особлива увага охороні навколишнього природного середовища, в тому числі питанням відшкодування шкоди у цій сфері.

У вересні минулого року місцевий житель, перебуваючи на Дністровському водосховищі, що відноситься до Національного природного парку «Подільські Товтри» і є територією природно-заповідного фонду поблизу с.Сокіл незаконно ловив рибу. Серед його улову був і вирезуб, який, до речі, занесено до Червоної книги України.

Усвідомлюючи протиправність своїх дій, і діючи з метою власного збагачення, він порушив вимоги чинного законодавства, чим завдав істотної шкоди рибному господарству України на загальну суму 21 577 гривень.

У межах реалізації представницьких повноважень Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заявлено позов в інтересах Жванецької сільської ради до місцевого жителя, про відшкодування шкоди, завданої незаконним виловом риби, на суму 21 тис.грн. Ухвали суду набрала законної сили, тож бюджет об’єднаної громади поповниться відповідною сумою коштів.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар