У голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації нові заступники

Автор: | Опубліковано Кадри Немає коментарів

Своїм розпорядженням від 18 березня голова райдержадміністрації Анатолій Бернашевський призначив на посаду першого заступника Ніну Францівну ФАБІЯНСЬКУ. Цього ж дня призначено і заступника Аракела Рубіковича МЕЖЛУМ’ЯНА.

Ніна ФАБІЯНСЬКА народилася 27 березня 1959 р. в с.Лошківці Дунаєвецького району.
Здобула вищу освіту. Після закінчення Хотинського сільгосптехнікуму, 1978 р. продовжила навчання в Хмельницькому технологічному інституті за спеціальністю «Інженер-економіст». 2006-2007 – навчання в Києво-Могилянській академії (школа бізнесу, лідерство).
З 1979 розпочала свою трудову діяльність з економіста (згодом старший економіст) на заводі «Електроприлад».
У 1990 році була переведена в Кам’янець-Подільську об’єднану податкову інспекцію на посаду головного спеціаліста, а потім заступника начальника К-П ОДПI, де пропрацювала до 1999 року.
З цього ж року по 2004 р. – перший заступник генерального директора КП «Кам’янець-Подільськтеплокомуненерго». У зв’язку реорганізацією комунального підприємства в ЗАТ «Тепловоденергія» була переведена на посаду першого заступника голови правління – фінансовим директором цього ж підприємства.
З липня 2010 року по жовтень 2014 обіймала посаду першого заступника голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.
З квітня по червень 2016 року працювала помічником-консультантом народного депутата.

Аракел МЕЖЛУМ’ЯН народився 21 жовтня 1984 року в м.Дьор (Угорщина).
Закінчив у 2003 році економічне відділення Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості за спеціальністю «Бухгалтерський облік». З 2003 по 2009 рр. отримав дві вищі освіти в Національній Академії Управління в м.Київ за спеціальністю «Фінанси – правознавство». У 2007 році закінчив навчання у Військовому інституті Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка за програмою підготовки офіцерів запасу.
Трудову діяльність розпочав у 2008 році помічником головного бухгалтера, а з липня 2009 року призначений на посаду старшого державного інспектора відділу консультування податку з прибутку підприємств, ресурсних і рентних платежів Державної податкової адміністрації України.
З квітня 2010 року переведений на посаду головного спеціаліста юридичного відділу Міністерства доходів і зборів України.
З 2013 по квітень 2014 р. – начальник відділу збуту компанії Unilin.
З квітня 2014 р. по серпень 2015 р працював за кордоном. Із серпня 2015 до призначення на посаду заступника голови райдержадміністрації займався приватним бізнесом у сфері громадського харчування та обслуговування автомобілів.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар