Обдарована юнь Кам’янеччини

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей 18 грудня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького територіального відділення МАН України.

У відкритті святкового дійства взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Марія Гаєвська, завідувач відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» ХОЦНТТУМ Наталія Лимарь Наталія Олексіївна, методисти відділу ХОЦНТТУМ Інна Наумчук та Тетяна Кушнір.

З вітальним словом до присутніх звернулися Марія Гаєвська, голова оргкомітету конкурсу, начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА Олена Пронозюк, завідувач районного методкабінету Наталія Желізник.

Цьогоріч у конкурсі-захисті взяли участь 52 школярі. За підсумками журі місця розподілилися таким чином.

У відділенні «Мовознавство, літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» в секції «Українська література» І місце посіла учениця 9 класу Грушківського ліцею Олександра Цісар, ІІ – учениця 11 класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Орчаківська, ІІІ –учениця 11 класу Чабанівського НВК Діана Журавська;

«Українська мова»: І місце – Лада Андріяш, учениця 11 класу Баговицького ліцею;

«Зарубіжна література»: І місце – учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяна Богачик, ІІ – учениця 10 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Діана Пономаренко, ІІІ – учениця 9 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Ілона Кищук та учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Дрехліс;

«Англійська мова»: І місце – учениця 10 класу Довжоцького НВК Юлія Горгулько, ІІ – учениця 9 класу Гуменецького НВК Єлищавета Белих;

«Літературна творчість»: І місце – учениця 9 класу Грушківського ліцею Ангеліна Мендограло;

«Фольклористика»: ІІ місце – учениця 8 класу Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст. Яна Григораш;

«Мистецтвознавство»: І місце – учениця 10 класу Довжоцького НВК Олена Томків.

У відділенні «Хімія та біологія, екологія, аграрні науки, науки про Землю» в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» І місце посіла учениця 10 класу Староушицького ліцею Валерія Струсевич, ІІІ – учениця 8 класу Гуменецьког НВК Мар’яна Пукас;

«Медицина»: І місце – учениця 10 класу Подільського ліцею Ірина Ткачук;

«Екологія»: І місце – учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Діана Мельник, ІІІ – учениця 8 класу Жванецького ліцею Сніжана Сафронюк;

«Зоологія та ботаніка»: І місце – учениця 11 класу Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. Нонна Чорненька;

«Геологія, геохімія і мінералогія»: І місце – учениця 9 класу Жванецького ліцею Софія Гетманчук;

«Географія та ландшафтознавство»: ІІ місце – учениця 9 класу Залісько-2 НВК Анжеліка Старицька;

«Валеологія»: ІІІ місце – учениця 9 класу Гуменецького НВК Марія Костюк;

«Агрономія»: І місце – учень 10 класу Мукшо-Китайгородського ліцею Костянтин Мороз, ІІ – учениця 11 класу Гуменецьког НВК Марта Ушпалевич;

«Психологія»: ІІІ місце – учениця 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вероніка Тахтєєва;

«Лісознавство»: І місце – учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяна Богачик.

У відділенні «Історія; філософія та суспільствознавство»в секції «Історія України» І місце посіла учениця 9 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Соколович, ІІ – учениця 9 класу Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. Яна Муляр; ІІІ – учениця 11 класу Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Ісмаілова;

«Історичне краєзнавство»: ІІ місце – учениця 10 класу Грушківського ліцею Ольга Гакман Ольга;

«Теологія, релігієзнавство та історія релігії»: І місце – учениця 10 класу Китайгородського НВК Альона Лайтер; ІІ – учениця 11 класу Довжоцького НВК Дана Дубінська;

«Соціологія»: І місце посіла учениця 11 Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Діна Андрушко;

«Всесвітня історія»: І місце посіла учениця 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Софія Рахімова;

«Правознавство»: ІІІ місце посіла учениця 9 класу Колубаївського НВК Антоніна Тодосійчук;

«Етнологія»: ІІІ місце посіла учениця 11 класу Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Команецька.

У відділенні «Комп’ютерні науки, математика, фізика і астрономія, економіка і технічні науки» в секції «Internet-технології та WEB дизайн» І місце посів учень 11 класу Довжоцького НВК Олексій Боцяновський; «Фінанси, грошовий обіг і кредит»: І місце посіла учениця 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Катерина Василинчук;

«Математика»: ІІ місце посів учень 9 класу Гуменеццького НВК Артем Грабовський, ІІІ – учень 9 класу Грушківського ліцею Артем Тимчук;

«Математичне моделювання»: ІІ місце посів учень 10 класу Баговицького ліцею Олександр Шевчук, ІІІ – учень 10 класу Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександр Нагибась;

«Прикладна математика»: ІІІ місце посів учень 9 класу Баговицького ліцею Дмитро Ліщук;

«Агрофізика та космічні дослідження»: ІІІ місце посіла учениця 10 класу Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Богдана Демчик.

По завершенні І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукового товариства Кам’янець-Подільського району, всі учасники отримали грамоти за результат своєї роботи від оргкомітету конкурсу.

Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

За матеріалами відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА.

 

 

 

 

 

 

Додати коментар