Обирайте свого лікаря: до Ваших послуг 44 медики Кам’янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

У рамках реформи системи охорони здоров’я з 2 квітня стартує кампанія з вибору лікарів та укладання з ними декларацій. У Кам’янець-Подільському районі наразі діють 16 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, куди мешканці можуть звернутися й обрати свого лікаря. Для більш детального ознайомлення з спеціалістами, які працюють у цих медзаклдах, подаємо список лікарів Кам’янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Мукша-Китайгородська

Середюк Василь Іванович, дільничний лікар-терапевт, вища категорія;

Ляшук Інга Петрівна, дільничний лікар-терапевт; перша категорія;

Дьоміна Тетяна Данилівна, дільничний лікар-терапевт, перша категорія;

Кучер Наталія Петрівна, дільничний лікар-педіатр, перша категорія;

Ткач Зоя Іванівна, дільничний лікар-терапевт, перша категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Оринин

Патраш Світлана Борисівна, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Шаповалов Іван Григорович, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Патраш Володимир Дмитрович, дільничний лікар-терапевт, перша категорія;

Шаповалова Людмила Василівна, дільничний лікар-педіатр, перша категорія;

Бреєва Таміла Леонідівна, дільничний лікар-педіатр, перша категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт Стара Ушиця

Площук Борис Васильович, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Свідерська Орися Семенівна, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Кривіцький Анатолій Нестерович, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Касапчук Ганна Станіславівна, дільничний лікар-терапевт, перша категорія;

Пилипенко Ніна Петрівна, дільничний лікар-педіатр, перша категорія;

Юрчак Олеся Степанівна, дільничний лікар-педіатр, перша категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Жванець

Урсакі Валерій Леонович, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Урсакі Анжелія Зіновіївна, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Хилюк Віктор Адамович, дільничний лікар-терапевт, перша категорія;

Зелінська Галина Василівна, дільничний лікар-педіатр, перша категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Рихта

Каралаш Дмитро Миколайович, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, спеціаліст;

Каралаш Олена Олексіївна, лікар загальної практики-сімейний лікар, друга категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Китайгород

Якубовський Броніслав Станіславович, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія; Паньків Ігор Валерійович, лікар загальної практики-сімейний лікар, спеціаліст.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Думанів

Пшетаковський Анатолій Іванович, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, вища категорія;

Кулішіна Галина Яківна, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Велика Слобідка

Одаренко Ольга Олексіївна, лікар загальної практики-сімейний лікар, друга категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Княжпіль

Яковенко Василь Іванович, лікар загальної практики-сімейний лікар, вища категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Довжок

Здоровецький Дмитро Миколайович, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, спеціаліст;

Гасюк Ганна Кирилівна, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Гаспарян Ліана Артюшівна, лікар загальної практики-сімейний лікар, спеціаліст.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Кадиївці

Буць Василь Іванович, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Сахкамінь

Чорногуб Андрій Євгенійович, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, спеціаліст.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Кам’янка

Нікітіна Наталія Миколаївна, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, вища категорія;

Прокопова Діана Іванівна, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Гуменці

Рибак Юлія Арсентівна, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Грицик Марія Сергіївна, дільничний лікар-терапевт, спеціаліст;

Пастухова Лариса Романівна, дільничний лікар-педіатр, перша категорія;

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Колибаївка

Сіяських Галина Костянтинівна, завідувач, лікар-терапевт, перша категорія;

Оржеховська Галина Вікторівна, дільничний лікар-педіатр, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Юрчик Віталій Олексійович, дільничний лікар-педіатр, друга категорія;

Магас Тетяна Борисівна, дільничний лікар-терапевт, перша категорія.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Голосків

Гриневич Наталія Іванівна, завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар, перша категорія;

Юрчик Віталій Олексійович, дільничний лікар-педіатр, друга категорія.

 

Додати коментар