Сузір’я талантів. Кам’янецьких

Автор: | Опубліковано Культура Немає коментарів

1 червня під час свята «Сузір’я талантів» народний депутат України Володимир Мельниченко та керівники Кам’янеччини відзначили чимало талановитих дітей, які цьогоріч примножили славу району. Це чималий список, проте юні обдарування варті того, аби про них дізналися всі.

Отже, гарні вітання та грошові премії цього дня отримали:

Атаманчук Олександра, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у обласному етапі-конкурсу захисту робіт МАН;

Белінська Юлія, учениця Чабанівського НВК, за ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології;

Богачик Тетяна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у обласному етапі-конкурсу захисту робіт МАН;

Мельничин Ольга, учениця Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання;

Юрченко Андрій, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку, за ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології;

Стасюк Сніжана, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., за І місце у обласному фестивалі читців «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»;

Духовий оркестр «Козаченьки» Староушицької ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце у обласному конкурсі духових оркестрів;

Хореографічний колектив «Ритми серця» Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце у обласному фестивалі сучасного танцю «Ритми часу» (старша група);

Хореографічний колектив «Світанок» Довжоцького НВК за ІІІ місце у обласному фестивалі сучасного танцю «Ритми часу» (молодша група);

Вокальна група «Мрійники» Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за І місце в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Талант і творчість неповторна сила»;

Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ», за ІІ місце у ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови;

Слободян Владислав, учень Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки;

Побережний Віталій, учень Пановецької ЗОШ І-ІІ ст., за ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії;

Левіна Олександра, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Журналістика», відділення «Філософія та суспільствознавство»;

Чорна Юлія, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Лісознавство», відділення «Екологія та аграрні науки»;

Рахімова Софія, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Всесвітня історія», відділення «Історія»;

Слободян Анастасія, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Екологія», відділення «Екологія та аграрні науки»;

Завалецька Юлія, учениця Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Українська література», відділення «Літературознавство, фольклористика і мистецтвознавство»;

Ржепянська Ольга, учениця Подільської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Українська мова», відділення «Мовознавство»;

Волощук Кароліна, учениця Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», відділення «Філософія та суспільствознавство»;

Партика Євген, учень Подільської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у ІІІ обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика;

Кохан Анатолій, учень Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,колегіум», за ІІІ місце у ІІІ обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г. Шевченка;

Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ», за ІІІ місце у ІІІ обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика, за ІІІ місце у ІІІ обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г. Шевченка;

Стасюк Валерій, учень Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», за І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, за ІІІ місце в ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, за І місце у Всеукраїнській заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Боцяновський Олексій, учень Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», за І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, за І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, за І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, за ІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, за ІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, за ІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки;

Коваль Уляна, учениця Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ст., за І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, за ІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, за ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики обласного конкурсу наукових есе з економіки «Наукові бачення майбутніх фінансистів»;

Кушнір Олександра, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст., за І місце у ІІ районномуетапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, за І місце в ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ, за ІІ місце в ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;

Постоловська Христина, учениця Довжоцького НВК, за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»;

Макаров Назар, учень Довжоцького НВК, за ІІІ місце у ХVІІІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»;

Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у ХVІІІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»;

Хореографічний колектив «Намистинка» Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце у обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Талант і творчість – неповторна сила»;

Фольклорний колектив «Збручаночка» Чорнокозинецького НВК за І місце у обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Талант і творчість – неповторна сила»;

Хор «Ровесник» Довжоцького НВК за ІІІ місце у обласному конкурсі хорового мистецтва «Співає юність України»;

Горіховська Аліна, учениця Подільської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у Міжнародному проекті «Книга добра»;

Ляльковий театр «Казковий світ» Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у обласному фестивалі лялькових театрів «Чарівний світ ляльок»;

Годняк Олександр, учень Підпилип’янської ЗОШ І-ІІІ ст., за І місце у обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Талант і творчість – неповторна сила»;

Демкова Вікторія, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у обласному фестивалі читців «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»;

Юник Анна, учениця Довжоцького НВК, за І місце у обласній фольклорній експедиції «З народного напившись джерела»;

Маковські Катерина і Тетяна, учениці Довжоцького НВК, за І місце у Всеукраїнській заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Морозюк Олексій, Чабарук Катерина, учні Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у обласних відкритих змаганнях учнівської молоді із спортивної радіопеленгації;

Юрчик Христина, учениця Довжоцького НВК, за І місце у Всеукраїнській заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Пупен Тетяна, учениця Рудської ЗОШ І-ІІ ст., за І місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Думко Вероніка, учениця Довжоцького НВК, за І місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Гаврилюк Олександра, учениця Довжоцького НВК, за І місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Продан Катерина, учениця Довжоцького НВК, за І місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Сабадаш Денис, учень Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Завалецька Ангеліна, учениця Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Ачкасова Олена, учениця Довжоцького НВК, за ІІ місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Олійник Віталій, учень Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

Гасюк Микола, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст., голова ради лідерів учнівського самоврядування Кам’янець-Подільського району;

Стрільчук Анна, учениця Нагорянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ», за ІІ місце у Чемпіонаті області серед юніорів та кадетів з настільного тенісу;

Соломаха Анна, учениця Нагорянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ», за ІІ місце в Чемпіонаті області серед юніорів та кадетів з настільного тенісу;

Голованчук Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце в обласних змаганнях з футболу;

Ткачук Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІІ місце в обласних змаганнях з футболу;

Поляков Андрій, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку за ІІІ місце в обласних змаганнях з легкої атлетики.

За матеріалами сайту райдержадміністрації.

Додати коментар