Вправа, що запобігає серйозним недугам

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

Спеціалісти традиційної китайської медицини вважають, якщо розвивається хвороба, отже, порушено рівновагу між стихіями Інь та Янь, іншими словами – розбалансувався зв’язок між внутрішніми органами. Коли виникають проблеми з кінцівками або хребтом, вони пояснюють це втратою гармонії між внутрішніми органами і кістково-м’язової структурою.

В арсеналі китайської медицини є простий і надзвичайно ефективний спосіб відновити цей баланс – вправа «Золотий півень стоїть на одній нозі», яку виконують із заплющеними очима.

Цей метод лікує корінь хвороби, а також чудово зміцнює імунітет.

На початковому етапі та при слабкій фізичній формі виконуйте вправу по кілька хвилин на кожній нозі. Поступово збільшуйте час стояння.

Такі прості вправи, як стояння на одній нозі та вставання зі стільця, можуть використовуватися й для прогнозування ризику ранньої смерті.

Як з’ясували британські дослідники, 53-річні чоловіки, які можуть балансувати на одній нозі більше 10 секунд і вставати з крісла більше 37 разів на хвилину, менш схильні до ризику рано піти в інший світ. Практично такі ж нормативи можуть бути застосовані й до жінок. Раніше такі фізичні вправи використовувалися для визначення стану здоров’я престарілих людей. Але недавнє дослідження показує, то така фіззарядка може бути прогнозом для здоров’я і для людини у віці до 53 років.

Чоловіки, які змогли встати і знову сісти на стілець менше 23 разів на хвилину, мали вдвічі більше шансів померти в наступні 13 років у порівнянні з тими, хто проробляє це 37 і більше разів. Ті люди, для кого подібні навантаження були не під силу, мали в сім разів вищі шанси відправитися до предків.

Якщо чоловік або жінка могли утримати рівновагу на одній нозі з заплющиними очима менше 2 секунд, то ризик рано померти збільшувався втричі в порівнянні з тими, хто зміг простояти більше 10 секунд. Якщо ж людина взагалі не змогла утримати баланс, то шанси померти в найближчі 13 років зростали в 12 разів. Дослідники відстежували 5000 осіб у віці 53 років.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар