Відзначено кращих спортсменів і тренерів Кам’янеччини за підсумками 2017 року

Автор: | Опубліковано Спорт Немає коментарів

26 січня у сесійній залі районної ради урочисто вітали кращих спортсменів і тренерів Кам’янеччини за підсумками минулого року. Під щирі овації спортивні наставники та їхні вихованці, які гідно представляли район на змаганнях різного рівня й досягли високих результатів, отримали почесні грамоти та нагороди від народного депутата України Володимира Мельниченка, районної державної адміністрації та районної ради.

Кращі спортсмени 2017 року з олімпійських видів спорту:

– Каріна Голованчук – бронзова призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);

– Валерія Тимчук – чемпіонка України, переможниця етапу Кубка світу, вихованка ДЮСШ «Юність» (тхеквондо ВТФ);

– Тетяна Арсенюк – чемпіонка району (волейбол, настільний теніс);

– Микола Ільчишин – чемпіон району, володар кубка району (футбол);

– Максим Ткач – чемпіон та кращий гравець чемпіонату району (волейбол);

– Анна Саламаха – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

– Владислав Яворніцький – фіналіст обласної спартакіади, срібний призер чемпіонату району, вихованець ДЮСШ відділу освіти (волейбол);

– Олександра Тручок – чемпіонка області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

– Ольга Арсенюк  – чемпіонка району (волейбол, настільний теніс);

– Алішер Якубов – гравець студентської збірної України, учасник Всесвітньої універсіади (футбол).

Кращі спортсмени 2017 року з неолімпійських видів спорту :

– Катерина Ткачук – МС, чемпіонка Європи та України, вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг);

– Юрій Гаврилюк – чемпіон області (армспорт);

– Тетяна Мельник – ЗМС, срібний призер Всесвітніх ігор, чемпіонка світу (пауерліфтинг);

– Валерій Данчук – переможець Всеукраїнського турніру, чемпіон району (мініфутбол);

– Сергій Зирчик – чемпіон області (армспорт);

– Валентина Загоруйко – МС, чемпіонка України, вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг);

– Анастасія Антонюк – МС, чемпіонка України, вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

– Сергій Дігалов –  чемпіон області (армспорт);

– Вадим Грисько – переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату району (футзал);

– Євген Сидорук – володар Кубка України, чемпіон області (армспорт).

Кращі спортсмени-юніори:

– Володимир Антонюк – КМС, бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг);

– Андрій Поляков – срібний призер чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);

– Світлана Бринюк – бронзова призерка всеукраїнських сільських спортивних ігор серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);

– Артем Атаманчук – бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

– Давид Нестеров – КМС, бронзовий призер чемпіонату України, бронзовий призер етапу Кубка світу, вихованець ДЮСШ «Юність» (тхеквондо ВТФ);

– Крістіна Протасюк – бронзова призерка всеукраїнських сільських спортивних ігор серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);

– Анна Стрільчук – чемпіонка області серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);

– Богдан Шевчук – КМС, срібний призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс та пауерліфтинг);

– Даніїл Баблонюк– срібний призер чемпіонату України, вихованець ДЮСШ «Юність»  (тхеквондо ВТФ).

Кращі тренери:

– Тетяна Мельник – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу;

– Іван Боднар – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу;

– Микола Чорний – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.

Кращі спортсмени-ветерани:

– Руслан Хамелюк – переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату району (футзал);

– Ольга Матковська– чемпіонка області серед ветеранів (шахи, шашки);

– Юрій Самборський – переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату району (футзал);

– Валер’ян Мокрицький – бронзовий призер чемпіонату району серед ветеранів (волейбол);

– Тетяна Чумагіна – срібний призер обласної спартакіади серед державних службовців (шашки).

Перше місце в огляді-конкурсі на краще спортивне село району посіла Устянська сільська рада.

Командою року визнано команду ДЮСШ відділу освіти з футболу серед дівчат 2002-2003 р.н, чемпіона обласних та бронзового призера всеукраїнських сільських спортивних ігор «Золотий колосок».

За матеріалами сайту райдержадміністрації.

Додати коментар